Strona Główna
Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze
Napisał Administrator   
Thursday, 07 October 2021

W dniu 7 października uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w obchodach  15-ej rocznicy utworzenia Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych RP w Bydgoszczy. Uroczystości zorganizowano w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. Program obejmował wystawę osiągnięć z okresu 15 lat funkcjonowania instytucji oraz pokaz sprzętu wojskowego będącego na wyposażeniu Sił Zbrojnych.

Była to okazja do bezpośredniego zapoznania się wyposażeniem jakim dysponują Siły Zbrojne, jak również do integracji ze środowiskiem żołnierskim.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII


 

 


Ostatnia aktualizacja ( Monday, 11 October 2021 )
Otrzęsiny
Napisał Administrator   
Thursday, 30 September 2021

  Dzisiaj od rana na uczniów klas pierwszych naszego Liceum i Technikum czekała mała niespodzianka - otrzęsiny przygotowane przez młodzież z  klasy trzeciej i pana Marcina Zbonikowskiego. Obie klasy pierwsze otrzymały swoje nazwy – „Bonnifacy” i „Klakiery”. Ich zmagania obserwowali nauczyciele i uczniowie klasy trzeciej, a oceniało jury  w składzie:   panie -  Ewa Kuligowska i Sylwia Dybowska, uczniowie – Roksana Herman oraz Karolina Osińska. Uczniowie klas pierwszych  musieli między innymi odpowiadać na pytania z quizu, zrobić makijaż z mąki, siłować się na rękę.  Następnie „ pierwszaki”  przystąpiły do ślubowania, po którym stali  się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

 


ZAPRASZAMY DO GALERII

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 11 October 2021 )
Dzień Chłopaka
Napisał Administrator   
Thursday, 30 September 2021

W dniu dzisiejszych obchodziliśmy również Szkolny Dzień Chłopaka. Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się do lasu. Na łonie natury wspaniale odpoczęliśmy, zaczerpnęliśmy świeżego powietrza.


Zostały również ogłoszone wyniki wyborów na Mistera klasy oraz szkoły
Klasa I a – Michał Zeman
Klasa I b technikum – Kamil Jankowski

Klasa II a – Adrian Jędrzejewski
Klasa II b technikum – Patryk Ratkiewicz
Klasa III a – Kamil Kurantkiewicz

Klasa III b – Damian Pawlak
Mister Szkoły – Mateusz Szmajda

 


 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII


Ostatnia aktualizacja ( Monday, 11 October 2021 )
Turniej siatkówki plażowej
Napisał Administrator   
Monday, 27 September 2021

    Dzisiaj w naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej siatkówki plażowej. Rozgrywki zorganizował p. Marcin Zbonikowski. Emocji było co niemiara. Po zaciętych meczach kilkunastu trzyosobowych drużyn zwyciężyli najlepsi:  Agnieszka Górska, Jakub Dynarski i Brajan Bonawenturski. Drugie miejsce zdobyli: Oliwia Hajdon, Adam Jaskulski i Gracjan Zeman. Na trzeciej pozycji uplasowali się Wiktoria Han, Adrian Jędrzejewski i Mikołaj Ostrowski.Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w nieformalne życie szkoły.

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 27 September 2021 )
Jednostka Strzelecka 4051 Włocławek
Napisał Administrator   
Monday, 27 September 2021

W dniu 17.09.2021 r. uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi oraz Technikum w Kowalu odwiedzili przedstawiciele Jednostki Strzeleckiej 4051 Włocławek imienia generała broni Władysława Andersa. Jednostka ta jest certyfikowaną organizacją proobronną, ściśle współpracującą z Ministerstwem Obrony Narodowej. Celem działania jest rzecz dla niepodległości i przygotowanie młodzieży do służby w formacjach mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas spotkania zostały przedstawione zasady rekrutacji w ramach której po złożeniu dokumentów konieczne jest odbycie i zaliczenie 4-dniowego obozu szkoleniowego. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie http://www.zs.js4051.xaa.pl/o-nas/rekrutacja/ Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 29 - 35 z 864

Dzisiaj jest

2 Lutego 2023
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Joanna, Korneliusz,
Maria, Miłosława
Do końca roku zostało 333 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc