Strona Główna
Konkurs dla ośmioklasistów
Napisał Administrator   
Wednesday, 01 December 2021

“Piękno matematyki w mojej miejscowości”

Zespół Szkół w Kowalu zaprasza uczniów klas 8 do udziału w konkursie fotograficznym „Piękno matematyki w mojej miejscowości”. Celem konkursu jest spojrzenie na piękno swojej okolicy przez pryzmat matematycznych zagadnień. Fotografia może dotyczyć budynków, elementów budynków, dróg czy rozległych obszarów, w których przychodzi nam skojarzenie z matematyką. Np. elementy architektury na starych budynkach, zapisy, stare zegary lub figury geometryczne na polu. Wszystko to na tle miejscowości w której mieszkacie lub jej fragmentu.

 

REGULAMIN

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 01 December 2021 )
Aquapark Kutno
Napisał Administrator   
Friday, 03 December 2021

W dniu dzisiejszym uczniowie pod opieką Pana Marcin Zbonikowskiego i Pani Natalii Najlepszej udali się do Aquaparku w Kutnie. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z tej wycieczki. Korzystali intensywnie ze wszelkich atrakcji, jakie oferował Aquapark w szczególności z basenu sportowego, rekreacyjnego, zjeżdżalni czy sauny. Oby więcej takich wycieczek, promujących zdrowy styl życia.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 03 December 2021 )
Noc Andrzejkowa
Napisał Administrator   
Monday, 29 November 2021

Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się w piątek, 26 listopada, tradycyjnymi wróżbami.  Poprzedziły one wspólne gry i zabawy. Następnie był czas wolny - uczniowie wtedy tańczyli, oglądali filmy, śpiewali. Odbył się również turniej w FIFE 22 – 1 miejsce zajął Martin Wieczorek, drugie miejsce Robert Kolasiński,  natomiast trzeci był Michał Zeman. W ten sposób spędzony czas w szkole pozwolił nam lepiej się poznać i zintegrować. Nie możemy się doczekać kolejnych, podobnych spotkań!

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 29 November 2021 )
Różowa skrzyneczka
Napisał Administrator   
Thursday, 25 November 2021

Różowa skrzyneczka w Zespole Szkół w Kowalu Miło Nam poinformować, iż Zespół Szkół w Kowalu znalazł się na mapie z różową skrzyneczką. Różowa Skrzyneczka to oddolna inicjatywa walcząca z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym. Jej celem jest działanie na rzecz powszechnego dostępu do bezpłatnych środków higieny osobistej na czas menstruacji w przestrzeni publicznej. Weź, jeśli potrzebujesz. Podziel się, jeśli masz nadmiar.

 

Dyktando Niepodległościowe
Napisał Administrator   
Thursday, 25 November 2021

W dniu 10 listopada w naszej szkole odbyło się Dyktando Niepodległościowe, w którym wzięli udział przedstawiciele klasy I a : Marta Karłowska, Klaudia Kruszewska, Wiktoria Bujalska, I b : Karina Sroka, klasy II b: Oliwia Góralska oraz klasy III a: Łukasz Barański. Zostali oni wyłonieni w drodze eliminacji klasowych. Uczestnicy zmierzyli się z niełatwym tekstem o wymowie patriotycznej, w którym na każdym kroku czyhały na nich pułapki ortograficzne. Poziom prac był bardzo wyrównany, jednak najlepszy wynik osiągnęła Marta Karłowska, zdobywając zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii. Na drugim miejscu uplasowała się Klaudia Kruszewska, uhonorowana tytułem Wicemistrza Ortografii. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w ortograficznej rywalizacji.

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 25 November 2021 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 7 z 864

Dzisiaj jest

2 Lutego 2023
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Joanna, Korneliusz,
Maria, Miłosława
Do końca roku zostało 333 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc